Wynajem powierzchni magazynowych – Poznań

Polska cieszy się od lat dużą popularnością wśród inwestorów zainteresowanych magazynami i halami produkcyjnymi. Jednym z miast, w których oferta parków magazynowych jest bardzo szeroka, jest Poznań. Poznaj jego atuty oraz wybrane inwestycje.

Powierzchnie magazynowe – Poznań. Plusy lokalizacji

Duże zainteresowanie magazynami w Poznaniu wynika przede wszystkim z położenia miasta, niższych cen gruntu pod inwestycje i ich dostępności. Wynajęcie powierzchni magazynowej w Poznaniu, w granicach administracyjnych miasta, to gwarancja dostępu do lokalnego rynku i pracowników – zarówno fizycznych, jak i wykwalifikowanej kadry.

Zaletą poznańskiej oraz podpoznańskiej lokalizacji jest też łatwy dostęp do dróg szybkiego ruchu, m.in. możliwość szybkiego dojazdu do autostrady A2 oraz dróg ekspresowych S3, S5 oraz S11. Poznań zapewnia także atrakcyjne możliwości inwestycyjne w pięciu Specjalnych Strefach Ekonomicznych, tworząc odpowiednie warunki dla działalności gospodarczej.

Wybrane magazyny do wynajęcia w Poznaniu

7R Park Poznań East. Inwestycja została wybudowana w Swarzędzu. Jej łączna powierzchnia magazynowa wynosi 22 176 mkw. 7R Park Poznań East to obiekt magazynowy klasy A, który zapewnia nowoczesne powierzchnie do wynajęcia. Znajduje się bezpośrednio przy drodze krajowej nr 92, w odległości ok. 13 km od autostrady A2 oraz 15 km od centrum Poznania. Zapewnia doskonałą logistykę.

City Logistics Poznań I. Są to nowoczesne powierzchnie magazynowe w Poznaniu. Całkowita dostępna powierzchnia w ramach tej inwestycji to 22 131 mkw. City Logistics Poznań I to nowoczesne centrum dystrybucyjne w granicach administracyjnych miasta.

Park wyróżnia się zaawansowanymi rozwiązaniami technicznymi, elastycznością w kształtowaniu modułów i funkcjonalnością. W parku zastosowano wiele nowoczesnych, energooszczędnych i ekologicznych rozwiązań.

GLP Poznań II Logistics Centre. Inwestycja wybudowana w Swadzimiu ma powierzchnię magazynową całkowitą równą 82 385 mkw. Jest to nowoczesny park magazynowy w Wielkopolsce, w pobliżu Poznania. Znajduje się niedaleko drogi ekspresowej S1 i autostrady A2. Daje możliwość najmu krótko- oraz długoterminowego.

Logicor Poznań I. Obiekt znajduje się w Gądkach, pod Poznaniem. Dostarcza 94 122 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej. Centrum leży w pobliżu drogi ekspresowej S11 (Poznań – Katowice) oraz węzła „Krzesiny” autostrady A2 (Berlin – Poznań – Warszawa). Logicor Poznań I jest oddalony 13 km od centrum Poznania. Magazyny będą dobrym wyborem dla firm zajmujących się dystrybucją towarów w kierunku aglomeracji śląskiej, a także = w stronę Warszawy i Berlina.

Dodaj komentarz